Meist

Light24 on kõikidele neile, kellel päevakorral valgustus ja valgustid – olgu siis tegemist valgustiga korterisse või koduaeda, ühekordse suurema projektiga või igapäevase töövaldkonnaga.

20 aastane kogemus Euroopa valgustiturul, 10 aastat valgustite jaemüüki läbi e-poe, hulgimüük, projektimüük, valgustite tootmine ning lisaks valgustuse projekteerimine ja kujundamine – niimoodi võib lühidalt kokku võtta Light24 tegevuse läbi aastate. Selle ajaga välja kujunenud väga head sidemed paljude Euroopa valgustifirmadega võimaldavad avastada meie keskkonnast parimate hindadega tuhandeid kvaliteetseid valgusteid kõige erinevamateks otstarveteks.

Aitame omalt poolt valgustuse kujundamisel, pakume professionaalseid nõuandeid parima tulemuse saavutamiseks ning aitame leida andmebaasidest kiiresti meelepärased tooted. Lisaks sellele saab meilt abi ka valgustite paigaldamisel.

Parimad hinnad, valgustite kiire ja turvaline liikumine ning garanteeritud varuosad ja järelhooldus on teinud Light24-st usaldusväärse ja hinnatud partneri nii praegustele kui tulevastele klientidele.