Põhjamaa vorm ja Hispaania süda – FARO

Faro Barcelona on meie klientide üks lemmikuid. Ei ole päeva kus mõni Faro toode poleks taas ostukorvi lisatud. Mis teeb selle brändi valgustid nii populaarseks? Uurime lähemalt, mida kujutab endast Hispaania valgustitootja Faro Barcelona.

Bränd, mis sündis väikesest perefirmast

Faro Barcelona ajalugu ulatub neljakümnendatesse aastatesse, kui Carlos López López alustas Barcelonas Jupiteri akude müümisega. Seitsmekümnendatel võtab isa äri üle poeg Carlos Lopez Orejudo. Kaheksakümnendatel tabavad ettevõtet majandusraskused ja aeg on suunamuutuseks – Faro’st saab esimene laeventilaatorite edasimüüja Hispaanias ning muutub kiiresti kohaliku turu valgustite ja ventilaatorite eksperdiks.
Uuel aastatuhandel otsib ettevõte võimalusi eristumiseks ning teeb algust oma enda toodete disainiga. 

Edukas valgustite tootja

Tänapäeval koosneb Faro Barcelona meeskond üle 100 entusiastliku inimese ja bränd tegutseb enam kui 110 riigis üle maailma. Faro Barcelona on viimastel aastatel võitnud palju auhindu, sealhulgas kaks Red Doti auhinda, IF disainiauhinna, kolm Saksa disainiauhinda ja ühe Rohelise toote auhinna. Bränd on esindatud rahvusvahelistes müügisaalides, mis asuvad suurtes ja olulistes linnades nagu Madrid, Barcelona, Milano, London ja Tokio

Disain, mis kõnetab

Faro Barcelona heaks töötavad mitmed mainekad disainerid, kes loovad uusi stiilseid valgustite kollektsioone, mis kannavad edasi brändi väärtusi, on esteetiliselt kaunid ning sageli ka multifunktsionaalsed. Faro Barcelona valgustid eristuvad massist, need ei järgi iga hinna eest viimaseid trende, neil on oma äratuntav nägu ja iseloom. Faro Barcelona materjalide valik ja tootmistehnoloogia on tipptasemel ning need tooted teevad au mistahes interjöörile kuna selle brändi disain ei aegu.
Sisekujundajatele ja arhitektidele on Faro Barcelona disainerid kokku pannud tootesarjad, mis võimaldavad suuremat paindlikkust valguslahendustes, et luua ruume, kus valgus täidab oma ülesandeid täpselt nii nagu planeeritud.

Sisevalgustid, välisvalgustid ja ventilaatorid

Tänaseks on Faro Barcelona toodang väga mitmekülgne – valikus on kõikmõeldavad valgustite tüübid – põrandalambid, laevalgustid, rippvalgustid, laualambid – kõikide tüüpide hulgast on võimalik leida enda ruumiga harmoneeruv stiil, sest vaatamata lõunamaisele päritolule on Faro Barcelonale omane põhjamaiselt minimalistlik joon, ootamatud kooslused ja nutikad lahendused, nagu näiteks esikunagi, mis on ühtlasi valgusti või lauakesega seinavalgusti jms. Kindel on see, et Faro Barcelona valgustid väärivad põhjalikumat süvenemist.

Faro Barcelona toodete hulgas on mitmeid kollektsioone, kus nii põranda, seina, lae ja laualambid on ühest perekonnast. See teeb harmoonilisse ning läbimõeldud sisekujundusse sobivate valgustite leidmise eriti lihtsaks.
Meie kliendid, kellel on juba olnud taipu soetada endale Faro valgusti, tulevad sageli tagasi, et enda isiklikku Faro Barcelona kollektsiooni veelgi täiendada.

Otsi Faro Barcelona valgusteid meie e-poest

Leia inspiratsiooni Faro Barcelona Instagrami kontolt faro_barcelona 

Tutvu Faro Barcelona tegemistega Faro kodulehel 

Või võta meiega ühendust ning leiame koos sobivad lahendused nii sise- kui ka välisvalgustuse jaoks.