Norlys – erakordsed välisvalgustid

Meie laiuskraadidel palju pimedat aega, mida tuleb kunstliku valgusega kompenseerida. Mitte ainult koduõu ja aiatee, vaid ka tänavad, pargid, mänguplatsid ja spordirajad vajavad aastaringselt täiendavat valgustust. Kuna välise valguslahenduse loomine on kallis ja ajamahukas töö, siis on oluline, et valgustite kvaliteet vastaks Põhjamaade karmidele ilmastikuoludele ning valgustid peaksid vastu aastaid.

Light24 on Norlys’i ametlik esindaja Eestis juba pikki aastaid. Selle aja jooksul oleme saanud kinnitust, et Norlys’i välisvalgustid on kindel valik, mida julgeme oma klientidele soovitada. 
Skandinaavias on Norlys’i nimi äärmiselt hinnatud ning leidsime, et on aeg seda brändi ka siin lähemalt tutvustada. 
Toome välja 6 põhjust, miks Norlys’i välisvalgustid väärivad tähelepanu.

1. Skandinaavia kvaliteediga tootja

Norlys’i tehas asub Lõuna-Poolas, kuid omanikeringi kuuluvad ka norralased ning algusaastatel keskendus Norlys välisvalgustite toomisele just Norra ja Rootsi turu tarbeks. Tänasel päeval on firmal esindajad kõikides Euroopa riikides ning Norlys’i valgustid on väga hinnatud. 
Norlys arvestab enda toodangus kõigega, millega põhjamaine kliime võib üllatada: suured temperatuurikõikumised, tormid, pidev niiskus ja kõrge soola sisaldus võivad ebakvaliteetsed välisvalgustid juba mõne kuu jooksul jäädavalt rikkuda. 
Kuna valgustite paigaldamine võib olla kulukas töö, siis ei tasu kvaliteedi arvelt kokku hoida. Norlys testib enda tooteid kõige karmimates oludes ning annab paljudele tootesarjadele 5 aastase korrosioonigarantii.

2. Norlys kontrollib kogu tootmisprotsessi

Kui paljude tuntud brändide toodang tuleb tegelikult Hiinast, siis Norlys’i valgustid toodetakse algusest lõpuni ühes tootmisüksuses Euroopas. Norlys’il on oma kõrgsurvealumiiniumi valukoda, mis lisaks valgustitele valmistab täppisdetaile ka autotööstusele. Ülim täpsus, sulamite kõrge kvaliteet ja vastupidavus on autotööstuses eriti oluline. Tootes samade liinide peal paralleelselt ka valgustite detaile, saab Norlys garanteerida kõrgeima mõeldava kvaliteedi.

3. Vastupidav tooraine

Kvaliteeti ei loo mitte ainult tipptasemel tootmisprotsess, vaid ka materjali valik. Norlys on spetsialiseerunud alumiiniumist, terasest, roostevabast terasest, tsingitud terasest ja vasest toodetele. Lisaks on Norlys välja töötanud metallisulamid, mis on äärmiselt vastupidavad nii niiskuse- ja soolakahjustustele, kui ka füüsilisele jõule. Kõik valgustid läbivad kõrgetasemelise pinnatöötluse enne pulbervärvimist – see on täiusliku korrosioonikindluse võti. Norlys’i toodetel on kõrged IP ja IK markeeringud. IP ja Ik näitajad on rahvusvaheliselt kehtivad vastupidavuse tähised – mida suurem number, seda tugevam kaitse. Markeeringute tähenduse kohta saab lähemalt lugeda siit.

4. Tootesarjad, mille eluiga on 25 aastat

Norlys kasutab oma tootmistehnoloogias valgusti metallpindade kuumtsinkimist enne pulbervärviga katmist. See tehnoloogia muudab valgustid eriti vastupidavaks korrosioonile ning tänu sellele näevad Norlys’i valgustid ka 25 aastat peale paigaldust välja nagu uued.

5. Vastupidavast klaasist elemendid

Paljudel Norlys’i valgustite on ka klaasist elemente, eelkõige dekoratiivsetel põhjustel. Enamik Norlys’i tooteid on varustatud läätsedega, mis on kaitstud UV kiirguse eest ning mille paksus on teatud vahemikus kuni 4 mm. See tagab, et igasugused välised mõjutajad ei kahjusta toote pinda. Norlys’i valgustite klaasist detailid püsivad seetõttu kaua kaunid.

6. Disain –  modernsest minimalismist ajatu klassikani

Norlys on välisvalgusteid disainides arvestanud väga erinevate maitse-eelistustega. Tootemudelite hulgast leiab igaüks enda jaoks sobiva välisvalgusti. Leidub pilkupüüdvaid, julge joone ja selge geomeetriaga valgusteid, minimalistlikke ja märkamatuid valgusteid, mille puhul domineerib valgus ise, aga ka täiesti ajatut klassikat, mis on inspireeritud 19. sajandi linnalaternatest.

Niisiis, Norlys’i tootes on üheskoos esmaklassiline materjal, täiuseni viidud tootmisprotsess ja tarbija eelistustest lähtuv disain. Norlys’i toodete puhul on hind ja kvaliteet parimas suhtes, see on veel üks põhjus, miks põhjmaade turg Norlys’i tooteid nii kõrgelt hindab. 

Eraklientide lemmikud on pollarvalgustid MOLDE, ASKER ja EGERSUND ning klassikalistest postvalgustitest vaieldamatult BOLOGNA.
Välis seinavalgustitest  LILLEHAMMER, OSLO ja LONDON
.
Omaette valdkond Norlys’i toodetest on klassikalised pargivalgustid nagu LONDON, MODENA ja  FIRENZA ning modernsed linnavalgustid  BORG, EGERSUND, VISBY ja KOSTER


*Norlys’i tehas omab ISO 9001 sertifikaati.

Oleme alati rõõmuga valmis abistama mistahes välise valguslahenduse loomisel ideest teostuseni.

Kui sul on tekkinud idee enda kodu valgusprojekti kujundamiseks, siis võta kindlasti ühendust meie konsultantidega ja saame sul aidata selle teoks teha.